Naučte se vietnamsky zdarma

Naučte se vietnamsky zdarma

ATi Studios

 • Store

  Android
 • Category

  Education

 • Country

  Czech Republic

 • Language

  Czech

 • Last update

  October 16, 2019

 • Current version

  7.5.0

 • Avg ratings

  4.6

Naučte se vietnamsky zdarma

Naučte se vietnamsky zdarma a to zábavným a efektivním způsobem.

App Power
 • App name

  Your app name is quite long enough. 27 characters

  Show ASO best practices
  Make sure you have added relevant and strong keywords to optimize your discoverability. Check out our Keywords Analysis to find the best keywords for your app
  Want to improve your app name? Start a free trial
 • App short description

  Your app short description is quite long enough. 64 characters

  Show ASO best practices
  Your short description should explain in one sentence what your app does. Don’t forget to include your strongest keywords as they will be taken into account by the Google Play Store algorithm. We recommend to use all available 80 characters.
  Want to improve your app short description? Start a free trial
 • App description

  The length of your description looks great. 3972 characters

  Show ASO best practices
  You have 3972 characters. The Play Store algorithm takes app descriptions into account so don't forget to use relevant and important keywords in your description to increase your discoverability. Use our Keywords Analysis to find the best keywords for your app.
  Want to improve your app description? Start a free trial
 • App screenshots

  Ok, that's perfect, your app has enough screenshots.

  Show ASO best practices

  Ok, that's perfect. You have 18 screenshots. We hope that users can see all your incredible app features. Be sure that your first screenshots showcase your best features.

  Learn more about app screenshots Start a free trial
 • App versions

  Your last version was released more than 3 months ago. Update your app with new features and/or some bug fixing.

  Show ASO best practices

  Your app's last version was released on October 16, 2019. It is important to regularly update your app. Best practices recommend to update your app every 4 to 6 weeks. This means fixing reported bugs, improving existing features, launching new features etc. Keep an eye on users' feedback. The next great features may already be asked by many users.

  Learn more about app versions Start a free trial

Naučte se vietnamsky zdarma

ATi Studios

 • Store

  Android
 • Category

  Education

 • Country

  Czech Republic

 • Language

  Czech

 • Last update

  October 16, 2019

 • Current version

  7.5.0

 • Avg ratings

  4.6

Want more insights?

Start a free trial

App Screenshots

Naučte se vietnamsky zdarma screenshot Naučte se vietnamsky zdarma screenshot Naučte se vietnamsky zdarma screenshot Naučte se vietnamsky zdarma screenshot

Education Keywords Position

Find best potential keywords for your app by identifying high-volume and low-competition words.

AppTweak helps identify the most relevant keywords for your application. Discover our very complete keyword research tool and get further insigts on which words have the best potential.

Learn more

Description's keywords count and density

Check which keywords are most repeated in your app and your competitors' description and with what frequency.

 • Keyword
 • Count
 • Density
Naučte se vietnamesky zdarma s našimi každodenními lekcemi. Nechte Mondly, aby vás naučilo vietnamský jazyk rychle a efektivně. Už za pár minut si zapamatujete zásadní vietnamská slovíčka, začnete tvořit věty, říkat vietnamské fráze a vést konverzace. Zábavné lekce vietnamštiny rozšíří vaši slovní zásobu a zlepší gramatiku a výslovnost tak jako žádná jiná jazyková učební metoda. Jste začátečník nebo pokročilý student, cestovatel nebo podnikatel s nedostatkem volného času? Tato aplikace bude pro vás skvělá a dynamicky se přizpůsobí vašim potřebám.

Prozkoumejte jazyková cvičení na čtení, poslech, psaní a mluvení obohacená o slovník, funkci na správné časování sloves a výbornou technologii na rozpoznávání mluvené řeči - je to jako by jste měli vlastního vietnamského lektora v kapse.

Stáhněte si kouzelnou pilulku na výuku jazyků a užívejte si výhod toho, naučit se nový jazyk na dobro.
Naučte se vietnamsky: Tajný způsob k naučení se jakéhokoliv jazyka
Pamatujete si na lekce vietnamského jazyka ve škole? Začínali jste se stovkami základních slovíček a výrazů, které následovala spousta vietnamských gramatických lekcí a na konci celého roku jazykového kurzu jste sotva byli schopni přeložit větu nebo říci “Ahoj!” nějakému cizinci. To je klasický způsob výuky jazyků.

Mondly má jiný přístup, který je opakem běžného jazykového kurzu.

Toto je jak bude vypadat budoucnost jazykových kurzů.
Aplikace s vámi začne u základní konverzace mezi dvěma lidmi. Začnete si rychle zapamatovávat stěžejní slovíčka, používat je k tvorbě vět a frází, a na konci 45ti minutového bloku budete schopni vlastním hlasem zrekonstruovat danou konverzaci. Je to efektivní způsob jak se naučit vietnamské fráze. Dokonalý Rozpoznávač Přirozené Řeči a Algoritmy Opakovaného Řádkování tvoří efektivní aplikací na výuku jazyků.

Tady jsou klíčové vlastnosti, které z Mondly dělají skvělého lektora vietnamštiny:

- Naprosto srozumitelné audio a hlasy profesionálních herců. Naučte se vietnamskou výslovnost z konverzací rodilých mluvčích.

- Dokonalý rozpoznávač řeči. Mondly ví přesně jak poslouchat vaše vietnamská slovíčka a fráze. Dostanete pozitivní feedback jen v případě, že budete mluvit vietnamsky jasně a správně. Toto vylepší vaši výslovnost.

- Naučte se vietnamsky pomocí užitečných frází a reálných situací. Memorování stovek samostatných slovíček není tou nejlepší cestou k naučení se vietnamštiny. Mondly vás učí vietnamská slovíčka tím, že vám nabízí základní slova a fráze. Aplikace rozděluje proces učení do kratších lekcí, které jsou seřazené do tématických balíčků.

- Naučte se vietnamské konverzaci. Konverzace je základním důvodem proč si dát tento kurz zdarma. Pomůže vám naučit se vietnamská slovíčka pomocí často používaných podstatných jmen a sloves a také mluvit vietnamsky srozumitelně.

- Časování sloves. Pokud se během tohoto kurzu chcete naučit více, klikněte na vietnamské sloveso a na obrazovce se vám ukáže jeho kompletní časování, včetně překladu. Je to rychlejší a lepší než slovník.

- Pokročilé statistiky. Tato aplikace využívá chytrého hlášení, můžete proto sledovat své pokroky. Vytvořte si slovní zásobu krok za krokem a denně se zlepšujte.

- Výsledková tabule. Podívejte se na to, jak jsou na tom vaši přátelé a soutěžte s lidmi z celého světa a staňte se nejlepším studentem na Mondly. Každý týden si udělejte kvíz, aby jste byli ještě lepší.

- Přizpůsobivá výuka. Učení se vietnamštiny je jiné člověk od člověka. Takže jsme naučili naši aplikaci, aby se učila z toho jakým způsobem se učíte vy. Poté co s ní strávíte nějaký čas, Mondly bude vědět co vám sedí nejlépe a stane se vaším osobním průvodcem a lektorem.

A než si to uvědomíte, pomocí těchto lekcí vietnamštiny si osvojíte 5000 nejběžnějších vietnamských slovíček a frází a budete na cestě k rychlému způsobu učení se nových jazyků. Děti to budou zbožňovat také.

It is important to repeat your most important keywords across your app's metadata to increase your organic rankings on those words. Edit your app description and check the keyword density using our Keyword Character Count

Go to Free Tool

App Ranking History

Track your app's Category and Overall ranking history over time.

Your App rankings depend on many elements such as total number of downloads, download velocity, conversion and retention rate, reviews and ratings and update frequency. Learn more on how to track, compare and improve your category rankings in our Analytics feature.

Read more

Try AppTweak for free!

Start a 7-day free trial now or schedule a demo to see how AppTweak can help you maximize your ASO!